گناهکار مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان

گناهکار: مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان سرطان پوست نوشیدن قهوه فعالیت بدنی مبتلا شدن نوشیدنی دانشگاه افسردگی مطالعه

گت بلاگز اخبار حوادث 18 نفر به بیمارستان مراجعه کردند ، فوت مغزی یک نفر در کیش در اثر مصرف مشروبات الکلی

دادستان عمومی و انقلاب کیش با تأیید فوت مغزی یک نفر در جزیره کیش در اثر مصرف مشروبات الکلی اظهار داشت، متاسفانه طبق آمار ارایه شده است تاکنون حدود ١٨ نفر با دار

فوت مغزی یک نفر در کیش در اثر مصرف مشروبات الکلی / 18 نفر به بیمارستان مراجعه کردند

عبارات مهم : مجازات

دادستان عمومی و انقلاب کیش با تأیید فوت مغزی یک نفر در جزیره کیش در اثر مصرف مشروبات الکلی اظهار داشت، متاسفانه طبق آمار ارایه شده است تاکنون حدود ١٨ نفر با دارا بودن علایم مشابه به بیمارستان کیش مراجعه کرده اند که طبق آزمایشات اخذ شده است از این افراد وجود اسید در خونشان تایید شده است که ناشی از مصرف مشروبات الکلی بوده هست.

عباسی دادستان کیش در گفت و گو با میزان، ضمن تاکید بر این عنوان که مصرف مشروبات الکلی طبق شرع مقدس حرام و در قانون مجازات اسلامی نیز فعل مجرمانه بوده و جهت آن مجازات تعیین شده است است اظهار داشت: شهروندان و گردشگران محترم به فرامین شرعی و قانونی عمل نموده و از مصرف مشروبات الکلی جدأ پرهیز کنند.

این مقام قضایی در ادامه افزود: در رابطه با این عنوان پرونده قضایی تشکیل شده است و تاکنون نیز سه نفر از عوامل توزیع مشروبات الکلی در جزیره کیش شناسایی و دستگیر شده است اند.

18 نفر به بیمارستان مراجعه کردند ، فوت مغزی یک نفر در کیش در اثر مصرف مشروبات الکلی

دادستان کیش همچنین گفت: حدودا سیصد لیتر مشروبات الکلی دست ساز نیز در سه نقطه کشف و معدوم شده است است و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.

گفتنی است دادستان کیش به همراه سرگرد رحمانی رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی کیش در محل بیمارستان حضور یافته و ضمن صحبت با کادر درمانی و قربانیان عنوان را از نزدیک رصد و پیگیری کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب کیش با تأیید فوت مغزی یک نفر در جزیره کیش در اثر مصرف مشروبات الکلی اظهار داشت، متاسفانه طبق آمار ارایه شده است تاکنون حدود ١٨ نفر با دار

واژه های کلیدی: مجازات | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz