گناهکار مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان

گناهکار: مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان سرطان پوست نوشیدن قهوه فعالیت بدنی مبتلا شدن نوشیدنی دانشگاه افسردگی مطالعه

آزمون و گوچی در Top Ten ، جهانبخش سومین بازیکن برتر آسیا

به گزارش ایسنا، مجله معتبر فورفورتو در نهایت ۱۰ بازیکن برتر قاره آسیا را معرفی کرد که در آن، سون هیونگ مین کره ای که در تیم تاتنهام عملکرد بسیار خوبی..

ادامه مطلب

یوونتوس با خیال آسوده در صدر جدول ، تساوی میلان و ناپولی در سن‌سیرو

به گزارش تسنیم، هفته سی ودوم سری A ایتالیا، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) با برگزاری سه دیدار همزمان پیگیری شد که در مهمترین بازی تیم های میلان و ناپولی ..

ادامه مطلب

افشای جزییات تازه از پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال

پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که با احضار مدیر سابق تیم ملی به جریان افتاده، اکنون مشخص شده است که افراد بیشتری را درگیر خود د..

ادامه مطلب

سپاهان محکوم به پرداخت حدود ۶۰۰ میلیون تومان شد

کمیته تعیین اوضاع رای خود را در مورد دعوی مطالبه وجه عبداله کرمی قلعه طوقی اعلام کرد.  سپاهان محکوم به پرداخت حدود ۶۰۰ میلیون تومان شد عبارات..

ادامه مطلب

سرقت مراکش از اسپانیا به سبک کی‌روش

سرمربی تیم ملی مراکش در آستانه جام جهانی به دنبال اضافه کردن یک بازیکن دورگه به تیمش است. سرقت مراکش از اسپانیا به سبک کی روش عبارات مهم ..

ادامه مطلب

ممنون آقای لواندوفسکی

آقای گل مرحله انتخابی جام جهانی روسیه دیشب در زمین فوتبال رونالدو را جا گذاشت و خارج از زمین هم با یک کار اخلاقی مورد توجه قرار گرفت.  ..

ادامه مطلب