گناهکار مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان

گناهکار: مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان سرطان پوست نوشیدن قهوه فعالیت بدنی مبتلا شدن نوشیدنی دانشگاه افسردگی مطالعه

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای تا ساعت ۲۴ فردا 12 خرداد خبر داد.

آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی اعلام شد

آخرین مهلت عضویت دوره های کاردانی اعلام شد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت عضویت در دوره های کاردانی موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه فنی و حرفه ای تا ساعت ۲۴ فردا 12 خرداد خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: عضویت جهت شرکت در پذیرش دوره های کاردانی نظام تازه دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی سال ۹۷ که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) هست، از روز یکشنبه ششم خرداد ماه، از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شروع شده است و فردا شنبه ۱۲ خرداد آخر می پذیرد.

آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی اعلام شد

وی در ادامه تصریح کرد: دفترچه راهنمای عضویت حاوی شرایط عمومی و اختصاصی و سایر مقررات مرسوم در آزمون فوق از روز یکشنبه، ششم خرداد بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار گرفت؛ لذا تمام داوطلبان واجد شرایط عمومی و اختصاصی جهت شرکت در این آزمون می توانند منحصرا در یک رشته امتحانی متناسب با رشته تحصیلی طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای متقاضی عضویت کرده و جهت ادامه تحصیل اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور تاکید کرد: با در نظرگرفتن این که پرداخت هزینه ثبت نام، صرفا اینترنتی انجام می گیرد، لذا داوطلبان ضرورت دارد به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال است و با مراجعه به سایت شرکت سنجش با پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار ریال به عنوان وجه عضویت جهت شرکت در پذیرش دوره های مذکور اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای تا ساعت ۲۴ فردا 12 خرداد خبر داد.

دکتر توکلی در آخر خاطرنشان کرد: چنانچه داوطلبان علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی نیز هستند، ضرورت دارد علاوه بر پرداخت ۲۲۰ هزار ریال نسبت به پرداخت ۵۵ هزار ریال دیگر نیز جهت دوره های مذکور اقدام کنند.

واژه های کلیدی: آموزش | دانشگاه | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz