گناهکار مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان

گناهکار: مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان سرطان پوست نوشیدن قهوه فعالیت بدنی مبتلا شدن نوشیدنی دانشگاه افسردگی مطالعه

گت بلاگز دیابت با مصرف قهوه از دیابت جلوگیری کنید

قهوه یکی از نوشیدنی های است که در سراسر دنیا دارای محبوبیت زیادی است و افراد بسیاری از قهوه استفاده می کنند. قهوه

با مصرف قهوه از دیابت جلوگیری کنید

قهوه یکی از نوشیدنی های است که در سراسر دنیا دارای محبوبیت زیادی است و افراد بسیاری از قهوه استفاده می کنند. قهوه فواید زیادی جهت درمان امراض دارد. در این مقاله از دکتر سلام به فواید درمانی قهوه پرداخته ایم. توصیه ما این است که این بخش را از دست ندهید و حتما آن را مطالعه کنید.

۱. جلوگیری از دیابت

طبق مطالعات انجام شده است در انجمن شیمی آمریکا، قهوه می تواند احتمال مبتلا شدن به دیابت نوع ۲ را کم کردن دهد. محققان اشاره کردند افرادی که در روزانه چهار فنجان (یا بیشتر) قهوه می نوشند، احتمال مبتلا شدن به دیابت در آنها تا بیش از ۵۰ درصد کم کردن می یابد.

با مصرف قهوه از دیابت جلوگیری کنید

۲. اصلاح حافظه

آیا می خواهید حافظه بهتری داشته باشید و شرح را بهتر به خاطر آورید؟ قهوه بنوشید! بنا بر تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه جان هاپکینز صورت گرفت، قهوه حافظه طولانی مدت را تقویت می کند. مصرف تنها یک فنجان قهوه نیرومند در روز سطح عمیق تری از یادآوری خاطرات به شما می دهد.

۳. مبارزه با سرطان

دانه های قهوه سرشار از آنتی اکسیدان هستند و توانایی مبارزه با طیف گسترده ای از امراض از پرسشها پوستی تا سرطان را دارند. قهوه منبع مهم آنتی اکسیدان در رژیم غذایی مردم آمریکاست.

۴. ضد افسردگی

قهوه حزن و اندوه را دور می کند. تحقیقات انجام شده است در دانشگاه هاروارد نشان داد، قهوه همانند داروی ضد افسردگی عمل می کند و همچنین افکار منفی و میل به به خودکشی را کم کردن می دهد. بعد بهتر است قهوه را با دیگر نوشیدنی های ناسالم جایگزین کنید.

قهوه یکی از نوشیدنی های است که در سراسر دنیا دارای محبوبیت زیادی است و افراد بسیاری از قهوه استفاده می کنند. قهوه

۵. زیاد کردن میل جنسی

قهوه بنیه جسمی شما جهت ورزش را اصلاح می بخشد و همچنین میل جنسی را زیاد می کند. تحقیقات رابطه مثبتی میان سطح آدرنالین و جاذبه جنسی گزارش داده اند ولی مصرف بیش از حد اثر تصویر خواهد داشت. در هر ۲۴ ساعت یک فنجان قهوه بنوشید.

۶. مبارزه با سرطان پوست

آیا قهوه خطر مبتلا شدن به سرطان پوست را کم کردن می دهد؟ ۱۱۲۸۹۷ زن و مرد به مدت بیست سال مورد مطالعه قرار گرفتند و نتیجه های جالبی حاصل شد. زنانی که حداقل سه فنجان قهوه در روز مصرف می کردند، خطر مبتلا شدن به سرطان پوست در آنها به میزان قابل توجهی کم کردن یافت ولی این اثر در مردان دیده نشد.

۷. کبد سالم

قهوه می تواند کبد شما را از بیماری اتوایمیونی نجات دهد. افرادی که حداقل یک فنجان قهوه در روز مصرف می کنند، ۲۰ درصد کمتر در معرض بیماری های کبدی هستند.

۸. زیاد کردن چربی سوزی

بر اساس نتیجه های تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۳ در مجله تغذیه و متابولیسم منتشر شد، قهوه متابولیسم بدن و در نتیجه سوزاندن چربی را اوج می برد. نوشیدن قهوه به خاص قبل از فعالیت بدنی باعث می شود بدن به جای مصرف انرژی به حالتِ سوزاندن چربی برسد.

۹. بازیابی عضلات

قهوه بعد از تمرین و ورزش سنگین به اصلاح و بازیابی سریع عضلات کمک می کند. تحقیقات نشان داده مصرف کافئین قبل از تمرین های ورزشی، دردهای عضلانی را به میزان قابل توجهی کم کردن می دهد.

با مصرف قهوه از دیابت جلوگیری کنید

۱۰. زیاد کردن پایداری و استقامت

اخیراً نتیجه های دو مطالعه نشان داده قهوه عملکرد طبیعی بدن را زیاد کردن می دهد. ورزشکارانی که قبل از فعالیت فیزیکی قوه مصرف کردند در تمرینات قدرتی عملکرد بهتری داشتند.

منبع: نامه نیوز

واژه های کلیدی: مبارزه با سرطان | سوزاندن چربی | آنتی اکسیدان | سرطان پوست | نوشیدن قهوه | فعالیت بدنی | مبتلا شدن | نوشیدنی | دانشگاه | افسردگی | مطالعه

با مصرف قهوه از دیابت جلوگیری کنید

با مصرف قهوه از دیابت جلوگیری کنید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz