گناهکار مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان

گناهکار: مبارزه با سرطان سوزاندن چربی آنتی اکسیدان سرطان پوست نوشیدن قهوه فعالیت بدنی مبتلا شدن نوشیدنی دانشگاه افسردگی مطالعه

گت بلاگز وب‌گردی قسمت هفدهم , بینوایان لیگ برتر

ولخرجی تیم‌هایی که فصل گذشته با پرسشها مالی روبرو بودند مانند پدیده، سیاه‌جامگان، نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و … می‌تواند باعث شود دوباره سناریوی فصل گذشته جهت آن‌ها رقم بخورد.

قسمت هفدهم , بینوایان لیگ برتر

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ در لیگ شانزدهم شاهد تیم‌هایی بودیم که دست و پنجه نرم کردن آن‌ها با پرسشها مالی باعث شد نتوانند رتبه مناسبی کسب کنند و حتی خطر منطقه سقوط را احساس کردند. صبای قم، پدیده، سیاه جامگان، استقلال خوزستان و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تیم‌هایی بود که پرسشها مالی مهم‌ترین دغدغه آن‌ها در لیگ شانزدهم بود.

استقلال خوزستان؛ قهرمان ناکام

شگفتی‌ساز و قهرمان لیگ پانزدهم در شانزدهمین دوره لیگ برتر دیگر شکل و شمایلی نسبت به قهرمان‌ها نداشت. جدا شدن ستاره‌هایی چون زهیوی، بیت سعید، ماهینی، طیبی و زبیدی می‌توانست نام استقلال خوزستان را به عنوان یکی از مدعی‌های سقوط مطرح کند ولی قول‌های مسئولان گروه ملی و به میان آمدن نام یک شرکت شخصی بار دیگر این مجوز را به آبی‌های خوزستان داد که مهره‌هایی چون عبدالله ویسی و موسی کولیبالی را در تیم خود ببینند. این شرکت کمک‌هایی را به خوزستانی‌ها کرده ولی مشخص نیست این کمک‌ها تا چه زمانی ادامه داشته باشد لیکن ممکن است این شرکت هم به زودی از این که فوتبال کشور عزیزمان ایران سود ده نیست دچار زیان شود و سناریوی فصل قبل جهت شاگردان ویسی تکرار شود.

مشهدی‌ها؛ امیدوار به تغییر

اوایل نیم فصل دوم فصل گذشته بود که اعتراض کادر فنی و بازیکنان دو نماینده مشهد در لیگ برتر اوج گرفت. اعضای سیاه جامگان از بی‌پولی کلوب خود شکایت داشتند و پدیده‌ای‌ها معترض به تحقق نیافتن وعده‌های مدیریت باشگاه‌شان بودند. فصل با پستی‌ها و بلندی‌ها تمام شد، سیاه جامگان به لطف پیروزی برابر پرسپولیس که با تیم دوم به میدان آمده بود، در لیگ برتر ماندنی شدند. شاگردان مهاجری که هدف‌شان قرار گرفتن جزو تیم‌های اول بود، به رتبه‌ای بهتر از یازدهمی دست نیافتند.

قسمت هفدهم , بینوایان لیگ برتر

اما اردوی پیش فصل دو تیم در خارج از کشور و در ترکیه برگزار شد تا ذهن اهالی فوتبال تصور ثروتمند شدن این دو کلوب را داشته باشد. البته مدیران این دو تیم مشهدی نیز امید خود را به این بسته‌اند که وعده‌ی مسئولان عملی شود؛ پدیده‌ای‌ها دل خوش کرده‌اند به وعده‌های تازه مجموعه پدیده ولی هنوز مشخص نیست که کادر تازه مجموعه دوست داشته باشد، جهت باشگاهش در لیگ برتر پول خرج کند یا نه. پدر و پسر عباسی نیز که فصل گذشته از تیم‌داری در لیگ برتر به ستوه آمده‌بودند، امیدشان به این است که بودجه ورزش شهر مشهد زیاد کردن پیدا کند تا کمک‌های مالی بیشتری از سوی مسئولان به این کلوب صورت بگیرد تا سیاه‌جامگان به جای سقوط، به رتبه‌های تک رقمی بیندیشد.

نفت تهران؛ با دست پیش می‌کشد، با پا بعد می‌زند

بی‌پولی نفت در فصل گذشته، صدای اعتراض کادر فنی و بازیکنان این تیم را به گوش مسئولان شرکت نفت رساند تا آن‌ها طی قراردادی، این کلوب را به شرکت بهنام پیشرو بفروشند. کریمی با گزینش نفت به عنوان نخستین تجربه مربیگری‌اش است ریسک بزرگی را انجام داد. با این حال شرکت بهنام پیشرو توافقات خود را با شرکت نفت انجام داده است و تنها تکه پازل ناقص قرارداد این دو شرکت، مبلغی است که بهنام پیشرو باید به عنوان باقی مانده قرارداد به شرکت نفت بدهد تا کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران دوباره به روزهای خوشش برگردد.

سپیدرود؛ نسخه به‌روز شده است صبا

شاید تنها تیمی که زور و غیرت بازیکنانش به پرسشها مالی نچربید، صبای قم بود. سقوط نماینده استان قم باعث شد تا سپیدرود جایش را بگیرد که هنوز مالک مشخصی ندارد و شهاب مومنی با علاقه شخصی‌اش این کلوب را آماده حضور در لیگ هفدهم می‌کند.

برگزاری مناقصه‌های متفاوت و مشتری‌های پوشالی باعث شد تا باشگاهی که هیات فوتبال گیلان مالکیت آن را بر عهده دارد، به فروش نرسد و گیلانی‌ها از روی ناچاری مجبور شوند مالکیت را به شکل صوری به مومنی دهند تا او کارهای انتقال و فروش کلوب را انجام دهد.

ولخرجی تیم‌هایی که فصل گذشته با پرسشها مالی روبرو بودند مانند پدیده، سیاه‌جامگان، نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و … می‌تواند باعث شود دوباره سناریوی فصل گذشته جهت آن‌ها رقم بخورد.

مالک تازه و مدیرعامل سپیدرودی‌ها نیز با هزینه خودش این تیم را به اردو برده و بازیکن جذب کرده است ولی او نیز از این اوضاع کلافه شده است و در گفت‌و گویی که با ایسنا داشت، اظهار کرد که در به در به دنبال مشتری جهت تنها تیم شمالی‌ لیگ برتر است.
منبع: ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیاه جامگان | استقلال | قهرمان | فوتبال | مسئولان | قرارداد | خوزستان | ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz